Jumanji Liga 2018-2019


Rezultati i kalendar takmičenja

Raspored odigravanja lige i rezultati mečeva
Parovi 1. kolaParovi 2. kola
29.10.2018 (19:00) - Rastrojeni Čunjevi vs X tim (6:0) 05.11.2018 - Fullersi vs Rastrojeni Čunjevi (1:5)
29.10.2018 (19:00) - Infostud 1 vs Beauty and the beasts (0:6) 05.11.2018 - Norma Group vs Zvezdine zvezde (0:6)
29.10.2018 (19:00) - Butterfly vs Hot Wings (6:0) 05.11.2018 - X tim vs Butterfly (0:6)
29.10.2018 (21:00) - Infostud 2 vs Popi il pobedi (1:5) 05.11.2018 - Beauty and the beasts vs Infostud 2 (6:0)
29.10.2018 (21:00) - Zvezdine zvezde vs Fullersi (6:0) 05.11.2018 - Hot Wings vs Infostud 1 (5:1)
29.10.2018 (21:00) - Laki luzeri vs Norma Group (1:5) 05.11.2018 - Popi il pobedi vs Laki luzeri (6:0)
Parovi 3. kolaParovi 4. kola
12.11.2018 (19:00) - Beauty and the beasts vs Laki luzeri (0:6) 19.11.2018 - Hot Wings vs Laki luzeri (4:2)
12.11.2018 (19:00) - Fullersi vs X tim (5:1) 19.11.2018 - Butterfly vs Infostud 2 (5:1)
12.11.2018 (19:00) - Norma Group vs Rastrojeni Čunjevi (4:2) 19.11.2018 - Beauty and the beasts vs Zvezdine zvezde (2:4)
12.11.2018 (21:00) - Infostud 1 vs Butterfly (0:6) 19.11.2018 - Popi il pobedi vs Rastrojeni Čunjevi (6:0)
12.11.2018 (21:00) - Infostud 2 vs Hot Wings (0:6) 19.11.2018 - X tim vs Infostud 1 (4:2)
12.11.2018 (21:00) - Zvezdine zvezde vs Popi il pobedi (1:5) 19.11.2018 - Fullersi vs Norma Group (0:6)
Parovi 5. kolaParovi 6. kola
26.11.2018 (19:00) - Zvezdine zvezde vs Hot Wings (1:5) 03.12.2018 - Butterfly vs Beauty and the beasts (6:0)
26.11.2018 (19:00) - Laki luzeri vs Butterfly (0:6) 03.12.2018 - Infostud 2 vs Norma Group (0:6)
26.11.2018 (19:00) - Infostud 2 vs Infostud 1 (5:1) 03.12.2018 - Laki luzeri vs Fullersi (0:6)
26.11.2018 (21:00) - X tim vs Norma Group (1:5) 03.12.2018 - Popi il pobedi vs Infostud 1 (4:2)
26.11.2018 (21:00) - Fullersi vs Popi il pobedi (1:5) 03.12.2018 - Zvezdine zvezde vs Rastrojeni Čunjevi (0:6)
26.11.2018 (21:00) - Rastrojeni Čunjevi vs Beauty and the beasts (0:6) 03.12.2018 - Hot Wings vs X tim (6:0)
Parovi 7. kolaParovi 8. kola
10.12.2018 (19:00) - Infostud 1 vs Rastrojeni Čunjevi (1:5) 17.12.2018 - X tim vs Zvezdine zvezde (0:6)
10.12.2018 (19:00) - Norma Group vs Hot Wings (0:6) 17.12.2018 - Rastrojeni Čunjevi vs Laki luzeri (0:6)
10.12.2018 (19:00) - Zvezdine zvezde vs Infostud 2 (5:1) 17.12.2018 - Infostud 1 vs Norma Group (1:5)
10.12.2018 (21:00) - Fullersi vs Butterfly (1:5) 17.12.2018 - Infostud 2 vs Fullersi (2:4)
10.12.2018 (21:00) - Beauty and the beasts vs Popi il pobedi (1:5) 17.12.2018 - Popi il pobedi vs Butterfly (4:2)
10.12.2018 (21:00) - X tim vs Laki luzeri (0:6) 17.12.2018 - Hot Wings vs Beauty and the beasts (3:3)
Parovi 9. kolaParovi 10. kola
21.01.2019 (19:00) - Laki luzeri vs Infostud 2 (6:0) 28.01.2019 - Butterfly vs Norma Group (4:2)
21.01.2019 (19:00) - Hot Wings vs Fullersi (6:0) 28.01.2019 - Beauty and the beasts vs X tim (6:0)
21.01.2019 (19:00) - Rastrojeni Čunjevi vs Butterfly (1:5) 28.01.2019 - Fullersi vs Infostud 1 (4:2)
21.01.2019 (21:00) - Zvezdine zvezde vs Infostud 1 (6:0) 28.01.2019 - Hot Wings vs Popi il pobedi (1:5)
21.01.2019 (21:00) - Norma Group vs Beauty and the beasts (0:6) 28.01.2019 - Laki luzeri vs Zvezdine zvezde (1:5)
21.01.2019 (21:00) - Popi il pobedi vs X tim (6:0) 28.01.2019 - Infostud 2 vs Rastrojeni Čunjevi (0:6)
Parovi 11. kolaParovi 12. kola
04.02.2019 (19:00) - Rastrojeni Čunjevi vs Hot Wings (1:5) 11.02.2019 - X tim vs Rastrojeni Čunjevi (0:6)
04.02.2019 (19:00) - Infostud 1 vs Laki luzeri (1:5) 11.02.2019 - Fullersi vs Zvezdine zvezde (0:6)
04.02.2019 (19:00) - X tim vs Infostud 2 (0:6) 11.02.2019 - Norma Group vs Laki luzeri (3:3)
04.02.2019 (21:00) - Beauty and the beasts vs Fullersi (6:0) 11.02.2019 - Popi il pobedi vs Infostud 2 (5:1)
04.02.2019 (21:00) - Popi il pobedi vs Norma Group (0:6) 11.02.2019 - Beauty and the beasts vs Infostud 1 (6:0)
04.02.2019 (21:00) - Butterfly vs Zvezdine zvezde (4:2) 11.02.2019 - Hot Wings vs Butterfly (1:5)
Parovi 13. kolaParovi 14. kola
18.02.2019 (19:00) - Infostud 2 vs Beauty and the beasts (6:0) 25.02.2019 - Beauty and the beasts vs Laki luzeri (0:6)
18.02.2019 (19:00) - Infostud 1 vs Hot Wings (0:6) 25.02.2019 - X tim vs Fullersi (1:5)
18.02.2019 (19:00) - Butterfly vs X tim (6:0) 25.02.2019 - Rastrojeni Čunjevi vs Norma Group (1:5)
18.02.2019 (21:00) - Rastrojeni Čunjevi vs Fullersi (0:6) 25.02.2019 - Butterfly vs Infostud 1 (6:0)
18.02.2019 (21:00) - Zvezdine zvezde vs Norma Group (1:5) 25.02.2019 - Hot Wings vs Infostud 2 (5:1)
18.02.2019 (21:00) - Laki luzeri vs Popi il pobedi (1:5) 25.02.2019 - Popi il pobedi vs Zvezdine zvezde (5:1)
Parovi 15. kolaParovi 16. kola
04.03.2019 (19:00) - Laki luzeri vs Hot Wings (2:4) 11.03.2019 - Hot Wings vs Zvezdine zvezde (2:4)
04.03.2019 (19:00) - Infostud 2 vs Butterfly (0:6) 11.03.2019 - Butterfly vs Laki luzeri (2:4)
04.03.2019 (19:00) - Zvezdine zvezde vs Beauty and the beasts (5:1) 11.03.2019 - Infostud 1 vs Infostud 2 (4:2)
04.03.2019 (21:00) - Rastrojeni Čunjevi vs Popi il pobedi (6:0) 11.03.2019 - Norma Group vs X tim (6:0)
04.03.2019 (21:00) - Infostud 1 vs X tim (6:0) 11.03.2019 - Popi il pobedi vs Fullersi (1:5)
04.03.2019 (21:00) - Norma Group vs Fullersi (6:0) 11.03.2019 - Beauty and the beasts vs Rastrojeni Čunjevi (6:0)
Parovi 17. kolaParovi 18. kola
18.03.2019 (19:00) - Beauty and the beasts vs Butterfly (1:5) 25.03.2019 - Rastrojeni Čunjevi vs Infostud 1 (6:0)
18.03.2019 (19:00) - Norma Group vs Infostud 2 (2:4) 25.03.2019 - Hot Wings vs Norma Group (1:5)
18.03.2019 (19:00) - Fullersi vs Laki luzeri (0:6) 25.03.2019 - Infostud 2 vs Zvezdine zvezde (2:4)
18.03.2019 (21:00) - Infostud 1 vs Popi il pobedi (0:6) 25.03.2019 - Butterfly vs Fullersi (1:5)
18.03.2019 (21:00) - Rastrojeni Čunjevi vs Zvezdine zvezde (5:1) 25.03.2019 - Popi il pobedi vs Beauty and the beasts (1:5)
18.03.2019 (21:00) - X tim vs Hot Wings (0:6) 25.03.2019 - Laki luzeri vs X tim (6:0)
Parovi 19. kolaParovi 20. kola
01.04.2019 (19:00) - Zvezdine zvezde vs X tim (6:0) 08.04.2019 - Infostud 2 vs Laki luzeri (0:6)
01.04.2019 (19:00) - Laki luzeri vs Rastrojeni Čunjevi (2:4) 08.04.2019 - Fullersi vs Hot Wings (2:4)
01.04.2019 (19:00) - Norma Group vs Infostud 1 (4:2) 08.04.2019 - Butterfly vs Rastrojeni Čunjevi (4:2)
01.04.2019 (21:00) - Fullersi vs Infostud 2 (6:0) 08.04.2019 - Infostud 1 vs Zvezdine zvezde (0:6)
01.04.2019 (21:00) - Butterfly vs Popi il pobedi (5:1) 08.04.2019 - Beauty and the beasts vs Norma Group (4:2)
01.04.2019 (21:00) - Beauty and the beasts vs Hot Wings (4:2) 08.04.2019 - X tim vs Popi il pobedi (0:6)
Parovi 21. kolaParovi 22. kola
15.04.2019 (19:00) - Norma Group vs Butterfly (1:5) 22.04.2019 - Hot Wings vs Rastrojeni Čunjevi (4:2)
15.04.2019 (19:00) - X tim vs Beauty and the beasts (0:6) 22.04.2019 - Laki luzeri vs Infostud 1 (6:0)
15.04.2019 (19:00) - Infostud 1 vs Fullersi (2:4) 22.04.2019 - Infostud 2 vs X tim (6:0)
15.04.2019 (21:00) - Popi il pobedi vs Hot Wings (1:5) 22.04.2019 - Fullersi vs Beauty and the beasts (3:3)
15.04.2019 (21:00) - Zvezdine zvezde vs Laki luzeri (3:3) 22.04.2019 - Norma Group vs Popi il pobedi (0:6)
15.04.2019 (21:00) - Rastrojeni Čunjevi vs Infostud 2 (6:0) 22.04.2019 - Zvezdine zvezde vs Butterfly (2:4)