Jumanji Liga 2018-2019


Rang lista igrača

# Igrač Tim M P N I prosek prosek(h) hdp
1 Nebojša BakoPopi il pobedi10901176.30176.700
2 Nemanja ŠećerovInfostud 14301174.25174.250
3 Saša RšićPopi il pobedi161006174.19174.190
4 Darko DragićInfostud 26312173.67173.670
5 Nemanja JanićZvezdine zvezde16916171.13171.130
6 Robert BeraNorma Group161105167.31167.310
7 Tihomir AnišićBeauty and the beasts161105165.31165.310
8Igor ŠipragaHot Wings16907161.44161.560
9Arnold ArančićBeauty and the beasts16907160.19160.560
10Josip ČovićHot Wings141103157.79159.642
11 Svetomir NikovićLaki luzeri16916144.81159.5611
12 Alen RamovićNorma Group10604146.50158.709
13 Zoltan JeneiLaki luzeri16709154.94158.314
14 Čaba VolfartFullersi16808148.56157.948
15 Andrej JaramazovićRastrojeni Čunjevi16808148.00157.388
16 Josip VujkovićPopi il pobedi161204146.81156.819
17 Jakov KopunovićButterfly161204140.94156.1914
18 Ivan PatarčićLaki luzeri16907145.69155.1910
19 Dane TrbovićInfostud 210505140.50155.1014
20 Tomislav VujkovićHot Wings161105137.69153.6916
21 Jozef RožumberskiNorma Group16907146.56153.069
22 Nikola DulićButterfly161204136.19152.9416
23 Zoran CrnkovićHot Wings161006141.19152.4413
24 Igor PrljaButterfly161015141.13152.2513
25 Goran PeićPopi il pobedi14707140.57152.1414
26 Srđan LalićRastrojeni Čunjevi141103135.21152.0717
27 Dragan RadulovićFullersi14608139.86152.0014
28 Vladan StojadinovićZvezdine zvezde161105144.19151.9411
29 Vladimir MerkovićRastrojeni Čunjevi16718135.75151.2517
30 Zvonko PatarčićLaki luzeri16709133.69150.8118
31 Dejan DarabošZvezdine zvezde10505147.50149.909
32Damir KopunovićButterfly161105133.88149.1318
33 Ljiljana MedićInfostud 114707122.29147.7126
34 Nikola BogdanovićBeauty and the beasts16907135.19147.4417
35 Nemanja RajkovićFullersi16808129.50146.5020
36 Ognjen PavićevićZvezdine zvezde10505133.90146.5018
37 Jovan JanićZvezdine Zvezde2101145.50145.5010
38 Imre AlijevićRastrojeni Čunjevi2101141.00141.0013
39 Branko BasarićX tim15816123.40140.7320
40 Damir BubićInfostud 28404124.63139.6320
41Nemanja Šili TodorovićInfostud 16006123.67137.0020
42 Andrej Papeš BogosavljevRastrojeni Čunjevi14518118.71135.8620
43 Milenko JarićInfostud 26303125.50133.5020
44 Nemanja RadulovićInfostud 12002133.00133.0018
45Miroslav StevanovFullersi142012113.93131.0720
46Ivona ČikošBeauty and the beasts10406104.70128.7030
47Igor VidićInfostud 28008109.50124.5020
48Alen GubičakInfostud 110226101.50117.5020
49Marija VujačićInfostud 1600697.17117.1730
50Ivan DevićInfostud 16204103.00116.3320
51 Branko SedlarInfostud 1810799.63114.6320
52 Marko VujackovX tim16001694.00111.5020
53 Tibor CrnkovićX tim1031694.80110.8020
54Dajana ToljInfostud 21010983.10107.1030
55Aleksandar ĆakaloX tim810787.88102.8820
56Tatjana RokvićInfostud 21010975.5099.5030
57Srđan UzelacNorma Group200295.0095.0020

BowlingLeague v2.1
Publisher: Dragomir Blackwaltz / Terminus Security
Technical implementation and support: Terminus Security
Contact: radioactivesound(at)gmail(dot)com