Jumanji Liga 2018-2019


Rang lista igrača

# Igrač Tim M P N I prosek prosek(h) hdp
1 Nemanja ŠećerovInfostud 12200179.50179.500
2 Tihomir AnišićBeauty and the beasts6501178.00178.000
3Darko DragićInfostud 22101177.50177.500
4 Robert BeraNorma Group6402169.83169.830
5 Nebojša BakoPopi il pobedi6501165.17165.830
6 Nemanja JanićZvezdine zvezde6501165.50165.500
7 Saša RšićPopi il pobedi6402165.50165.500
8 Josip ČovićHot Wings4301160.50165.000
9 Dejan DarabošZvezdine zvezde4301163.50164.500
10 Arnold ArančićBeauty and the beasts6402160.50161.500
11Ivan PatarčićLaki luzeri6501151.83160.836
12 Josip VujkovićPopi il pobedi6501148.17159.838
13 Zoltan JeneiLaki luzeri6303156.00158.332
14 Igor ŠipragaHot Wings6402158.17158.171
15 Goran PeićPopi il pobedi4103145.25155.2510
16 Vladan StojadinovićZvezdine zvezde6402147.00152.009
17Andrej JaramazovićRastrojeni Čunjevi6501144.33150.6711
18 Jozef RožumberskiNorma Group6303147.67150.339
19 Zoran CrnkovićHot Wings6402140.50149.8314
20 Svetomir NikovićLaki luzeri6213134.17147.5018
21Igor PrljaButterfly6402139.50146.5014
22Vladimir MerkovićRastrojeni Čunjevi6402133.50146.1718
23 Čaba VolfartFullersi6204139.17145.8314
24 Nikola BogdanovićBeauty and the beasts6402139.83144.5014
25 Nemanja RajkovićFullersi6303128.33141.6720
26 Nikola DulićButterfly6600128.83141.1720
27 Tomislav VujkovićHot Wings6303127.50140.8320
28Alen RamovićNorma Group4103133.00140.5018
29 Dragan RadulovićFullersi6105134.33140.3318
30Damir KopunovićButterfly6501131.50139.8320
31 Zvonko PatarčićLaki luzeri6204125.67139.0020
32 Jakov KopunovićButterfly6501124.67138.0020
33 Branko BasarićX tim6501123.67137.0020
34 Ognjen PavićevićZvezdine zvezde2101135.50135.5017
35 Milenko JarićInfostud 24202132.25134.7519
36 Andrej Papeš BogosavljevRastrojeni Čunjevi6303120.67134.0020
37 Nemanja RadulovićInfostud 12002133.00133.0018
38 Srđan LalićRastrojeni Čunjevi6402118.67132.0020
39 Ljiljana MedićInfostud 16105109.00129.0030
40 Nemanja Šili TodorovićInfostud 12002128.50128.5020
41 Miroslav StevanovFullersi4103115.00125.0020
42 Ivona ČikošBeauty and the beasts4202106.25121.2530
43Igor VidićInfostud 24004108.00118.0020
44 Marija VujačićInfostud 1600697.17117.1730
45 Dane TrbovićInfostud 22002115.50115.5020
46 Alen GubičakInfostud 14103104.75114.7520
47 Damir BubićInfostud 22002113.00113.0020
48 Tibor CrnkovićX tim610588.67102.0020
49 Marko VujackovX tim600684.8398.1720
50 Srđan UzelacNorma Group200295.0095.0020
51 Dajana ToljInfostud 2600672.8392.8330
52 Ivan DevićInfostud 1200286.5086.5020
53 Tatjana RokvićInfostud 2400470.7585.7530
54Aleksandar ĆakaloX tim200279.5079.5020

BowlingLeague v2.1
Publisher: Dragomir Blackwaltz / Terminus Security
Technical implementation and support: Terminus Security
Contact: radioactivesound(at)gmail(dot)com