Jumanji Liga 2018-2019


Rang lista igrača

# Igrač Tim M P N I prosek prosek(h) hdp
1Nemanja ŠećerovInfostud 16402178.83178.830
2Darko DragićInfostud 26312173.67173.670
3Robert BeraNorma Group322309171.03171.030
4 Saša RšićPopi il pobedi3219013168.53168.530
5 Nebojša BakoPopi il pobedi221408165.59165.770
6Nemanja JanićZvezdine zvezde2815112164.96164.960
7 Dane TrbovićInfostud 2181206149.89163.007
8 Igor ŠipragaHot Wings3215017162.91162.970
9 Jozef RožumberskiNorma Group281909156.68162.962
10 Arnold ArančićBeauty and the beasts2816012162.18162.390
11 Tihomir AnišićBeauty and the beasts3019110160.70160.700
12Svetomir NikovićLaki luzeri3221110146.69159.509
13 Alen RamovićNorma Group201307149.75159.357
14Igor PrljaButterfly322417148.06158.818
15 Zoran CrnkovićHot Wings322408146.72158.039
16Ognjen PavićevićZvezdine zvezde241608143.38157.3811
17Vladimir MerkovićRastrojeni Čunjevi3216115142.00157.2512
18 Josip ČovićHot Wings3019011154.83156.834
19Vladan StojadinovićZvezdine zvezde3222010147.75156.319
20 Nikola BogdanovićBeauty and the beasts3222010142.44155.3112
21 Dragan RadulovićFullersi2614012142.23155.0012
22 Andrej JaramazovićRastrojeni Čunjevi3215017145.81154.5010
23 Zvonko PatarčićLaki luzeri3217015136.66154.2216
24Goran PeićPopi il pobedi2816012140.86154.0014
25 Zoltan JeneiLaki luzeri3214018149.47153.787
26 Čaba VolfartFullersi3015015144.07153.6711
27 Nikola DulićButterfly322507137.44153.4416
28 Tomislav VujkovićHot Wings3220111137.31153.3816
29 Josip VujkovićPopi il pobedi302118142.73153.2712
30 Ljiljana MedićInfostud 12815112129.18153.2521
31 Ivan PatarčićLaki luzeri3218014141.69152.2513
32 Srđan LalićRastrojeni Čunjevi281909134.25151.8218
33 Nemanja RajkovićFullersi3015114133.47151.4718
34 Jakov KopunovićButterfly3220012136.09150.7816
35Damir KopunovićButterfly3121010133.55150.1918
36Dejan DarabošZvezdine zvezde188010144.17149.7211
37Imre AlijevićRastrojeni Čunjevi6204136.17147.1716
38 Damir BubićInfostud 214806129.21146.3620
39 Jovan JanićZvezdine Zvezde12606136.42145.2516
40 Andrej Papeš BogosavljevRastrojeni Čunjevi2813114123.68142.2520
41 Nemanja Šili TodorovićInfostud 1144010125.00142.1420
42Jovan LazarevićNorma Group8404126.25141.2520
43Branko BasarićX tim238114118.78137.0420
44Milenko JarićInfostud 26303125.50133.5020
45Nemanja RadulovićInfostud 12002133.00133.0018
46Igor VidićInfostud 2186012113.28131.0620
47Ivona ČikošBeauty and the beasts10406104.70128.7030
48Aleksandar OpačićNorma Group8107114.00128.0020
49Miroslav StevanovFullersi264022108.58127.0420
50Branko SedlarInfostud 1204016108.25126.2520
51Ivan DevićInfostud 18206105.13120.1320
52 Dajana ToljInfostud 216301392.25118.5030
53 Alen GubičakInfostud 112237100.67117.3320
54 Marija VujačićInfostud 1600697.17117.1730
55Tibor CrnkovićX tim1031694.80110.8020
56Marko VujackovX tim24002492.38110.7120
57Aleksandar ĆakaloX tim16201491.81109.3120
58Tatjana RokvićInfostud 214101379.43105.1430
59Srđan UzelacNorma Group200295.0095.0020

BowlingLeague v2.1
Publisher: Dragomir Blackwaltz / Terminus Security
Technical implementation and support: Terminus Security
Contact: radioactivesound(at)gmail(dot)com