Jumanji Liga 2017-2018


Rang lista igrača

# Igrač Tim M P N I prosek prosek(h) hdp
1Miran BačlijaStrajkeri555005182.20182.200
2Slavko TomasovićStrajkeri5741115177.75177.750
3Robert BeraNorma Group6343020176.05176.050
4Arnold ArančićStrajkeri5339113170.81170.810
5Dejan BogovacStrajkeri6040020167.42167.770
6 Tihomir AnišićStrajkeri6043116164.75165.150
7 Josip ČovićHot Wings6937032164.91165.130
8 Saša RšićPopi il pobedi6941127164.62164.620
9 Dragan OkukaNorma Group6600164.33164.330
10Igor ŠipragaHot Wings6639027160.44161.210
11Nebojša BakoPopi il pobedi7243029158.78160.241
12Nikola DulićButterfly6938031153.45159.364
13 Jozef RožumberskiNorma Group4821027152.90158.965
14 Nikola LalićCoca Cola15609148.80158.738
15 Jakov KopunovićButterfly6940029155.72158.293
16 Milan StolićNorma Group217014156.38158.102
17 Alen RamovićNorma Group12606156.67157.422
18Igor PrljaButterfly7237233153.31156.854
19Goran PeićPopi il pobedi6031029145.52156.1210
20Nikola BogdanovićRastrojeni Čunjevi4726021143.06155.7211
21 Imre AlijevićRastrojeni Čunjevi3019110141.20155.2013
22 Tomislav VujkovićHot Wings6637029150.77154.867
23 Andreja MarkovićCoca Cola3312120146.36154.829
24 Josip VujkovićPopi il pobedi5122227141.73154.4913
25 Čaba VolfartFullersi6932334139.00154.4814
26 Naro EngiNorma Group9612153.56154.224
27 Dragan RadulovićFullersi6940029139.17154.1714
28Zoran CrnkovićHot Wings5732124141.91153.9613
29 Andrej JaramazovićRastrojeni Čunjevi6029031142.97152.9712
30 Vladimir MerkovićRastrojeni Čunjevi7034036141.23152.3713
31Siniša KovačićCoca Cola3316017133.94151.3018
32Bratislav RistićCoca Cola3114017135.87150.9017
33 Srđan LalićRastrojeni Čunjevi6625239134.30150.2618
34 Kristijan PrčićFullersi6640224132.85150.1219
35 Damir KopunovićButterfly6839029135.22149.9317
36 Igor ManjaNorma Group3102144.33144.3311
37 Robert JakićFullersi6025134126.90143.8020

BowlingLeague v2.1
Publisher: Dragomir Blackwaltz / Terminus Security
Technical implementation and support: Terminus Security
Contact: radioactivesound(at)gmail(dot)com