Jumanji Liga 2017-2018


Rang lista igrača

# Igrač Tim M P N I prosek prosek(h) hdp
1Slavko TomasovićStrajkeri181305180.56180.560
2Miran BačlijaStrajkeri151401178.20178.200
3Arnold ArančićStrajkeri151203174.67174.670
4Dragan OkukaNorma Group3300173.00173.000
5 Saša RšićPopi il pobedi211506170.05170.050
6 Robert BeraNorma Group211407169.48169.480
7Naro EngiNorma Group3201168.00168.000
8 Igor ŠipragaHot Wings211506161.00163.430
9 Josip ČovićHot Wings211209162.43163.140
10 Dejan BogovacStrajkeri181107160.44161.610
11Nebojša BakoPopi il pobedi211209156.29160.432
12 Zoran CrnkovićHot Wings211515143.71158.4311
13 Igor PrljaButterfly2110110152.57158.145
14 Tihomir AnišićStrajkeri181206156.89157.892
15 Milan StolićNorma Group9504154.89157.224
16 Tomislav VujkovićHot Wings211209152.57155.295
17 Nikola LalićCoca Cola8305144.38154.8811
18Jakov KopunovićButterfly219012151.67152.956
19 Nikola DulićButterfly2110011143.57152.8611
20 Andreja MarkovićCoca Cola217113145.14152.5710
21 Bratislav RistićCoca Cola181008137.22152.2216
22 Vladimir MerkovićRastrojeni Čunjevi218013140.14151.0014
23 Josip VujkovićPopi il pobedi181008136.72150.7216
24 Jozef RožumberskiNorma Group6204150.17150.177
25 Goran PeićPopi il pobedi185013137.50148.5016
26Siniša KovačićCoca Cola217014131.24147.5220
27 Imre AlijevićRastrojeni Čunjevi12606134.67147.1718
28 Damir KopunovićButterfly201109129.75146.7520
29 Dragan RadulovićFullersi218013130.05146.3320
30 Čaba VolfartFullersi217113128.00145.1420
31 Robert JakićFullersi219012127.67144.5220
32Igor ManjaNorma Group3102144.33144.3311
33 Andrej JaramazovićRastrojeni Čunjevi218013137.38144.2416
34 Srđan LalićRastrojeni Čunjevi216015125.43142.2920
35Nikola BogdanovićRastrojeni Čunjevi3102134.33134.3318
36 Kristijan PrčićFullersi219111116.00133.1420

BowlingLeague v2.1
Publisher: Dragomir Blackwaltz / Terminus Security
Technical implementation and support: Terminus Security
Contact: radioactivesound(at)gmail(dot)com