Prolećna Liga 2016


Rang lista igrača

Prikaz konačne rang liste igrača (min 50% odigranih gejmova)

# Igrač Tim M P N I prosek prosek(h) hdp
1Robert BeraNorma Group3300187.67187.670
2 Miran BačlijaStrajkeri393306176.82176.820
3 Slavko TomasovićStrajkeri362709174.92174.920
4Darko DragićZvezdine Zvezde9603171.22171.220
5Arnold ArančićTriple X3625011169.31169.310
6 Nemanja JanićZvezdine Zvezde393009160.82160.820
7 Dušan AndrićZvezdine Zvezde3925014160.26160.260
8 Saša RšićPopi il pobedi3323010160.09160.090
9 Milan StolićNorma Group9405159.22159.220
10Dejan LazićStrajkeri3927012156.97156.970
11Dejan BogovacStrajkeri3018111156.57156.570
12Csaba RozsaStrajkeri6303156.17156.170
13 Ognjen PavićevićZvezdine Zvezde186012154.17154.170
14 Aleksandar ČordarićTriple X3717020152.59152.590
15Dragan KujundžićTriple X2915014150.00150.000
16Vladimir MadžarevićZvezdine Zvezde9405150.00150.000
17Jakov KopunovićVesela Mašina3920019148.85148.850
18Jozef RožumberskiNorma Group9306147.00147.000
19 Bojan BožićTriple X3419015145.29145.290
20 Damir KopunovićVesela Mašina3617118144.81144.810
21 Igor PrljaVesela Mašina3924015144.33144.330
22 Nikola DulićVesela Mašina3913026142.92142.920
23Aleksandar MarkovićZvezdine Zvezde9405142.89142.890
24Nebojša BakoPopi il pobedi3621015142.50142.500
25 Dejan DarabošZvezdine Zvezde2413011141.83141.830
26Josip VujkovićPopi il pobedi3312021138.73138.730
27Goran PeićPopi il pobedi3313020136.61136.610
28Olja ŠkoroNorma Group6303135.33135.330
29Nikola TerzićZvezdine Zvezde6303132.83132.830
30Saša KočišTriple X209011122.65122.650

BowlingLeague v2.1
Publisher: Dragomir BlackwaltZ / Terminus Security
Technical implementation and support: Terminus Security
Contact: radioactivesound(at)gmail(dot)com