Jumanji Liga 2016-2017


Rang lista igrača

# Igrač Tim M P N I prosek prosek(h) hdp
1Miran BačlijaStrajkeri7050119178.73178.730
2Slavko TomasovićStrajkeri6954114170.58170.580
3Csaba RozsaStrajkeri6548017165.45165.450
4Robert BeraNorma Group6337125165.44165.440
5 Dragan OkukaNorma Group5432121156.37164.432
6Igor ŠipragaHot Wings6940029163.41163.410
7 Dejan BogovacStrajkeri6942027163.39163.390
8 Arnold ArančićDunkermotoren7249023163.21163.210
9 Tihomir AnišićDunkermotoren6943026153.93160.974
10 Saša RšićPopi il pobedi7243128156.51160.892
11 Igor PrljaButterfly7134037149.45160.467
12 Goran PeićPopi il pobedi5738019147.35159.989
13Jakov KopunovićButterfly6943323149.01159.587
14 Andreja MarkovićCoca Cola4224018143.29158.7111
15 Josip ČovićHot Wings7244424157.46158.632
16 Jozef RožumberskiNorma Group6639027145.74157.2910
17 Vladimir MadžarevićCIV9702149.56157.227
18 Milan StolićNorma Group6343020147.17156.709
19 Nebojša BakoPopi il pobedi7243128149.08156.217
20Tomislav VujkovićHot Wings6638028150.30155.447
21 Andrej JaramazovićRastrojeni Čunjevi5731224140.12154.9114
22 Srđan SauerDunkermotoren4520025140.49154.8914
23Josip VujkovićPopi il pobedi6537028137.40153.2916
24Nikola LalićCoca Cola4122019134.59152.8018
25 Nikola DulićButterfly7243128134.96152.4218
26 Damir KopunovićButterfly5429124139.94151.4414
27 Zoran CrnkovićHot Wings6329133138.71149.9515
28 Imre AlijevićRastrojeni Čunjevi6935331132.10149.4819
29Siniša KovačićCoca Cola5325226129.34146.6820
30 Norbert DobričkiDunkermotoren3912126128.36143.9720
31Nele OstrogonacRastrojeni Čunjevi2412012124.29143.4620
32 Vladimir MerkovićRastrojeni Čunjevi6924045124.42143.3820
33Srđan LalićRastrojeni Čunjevi4920029122.63141.4120
34 Bratislav RistićCoca Cola5723034120.81139.7520
35 Dalibor BilićCIV3102139.67139.6714
36Žolt Salma HederDunkermotoren9306123.56136.8920
37Igor PinterCIV365130115.86134.1920
38Bernard BrlekDunkermotoren12417115.67130.6720
39Željko NeškovićCoca Cola122010110.83125.8320
40Loran LukovićCIV425136100.38118.9520
41Atila SekulaCIV3003117.00117.0020
42Bojan NikolovskiCoca Cola3300115.00115.0020
43Norbert TakačCIV3003109.00109.0020
44Dražen BedićCIV24202290.63108.1320
45Siniša IlićCIV610594.50104.5020
46Dominik PrčićCIV21201986.05103.1920
47Branislav VidakovićCIV3003102.33102.3320
48Miloš DavidovićCIV300379.0079.0020
49Maja VakulaCIV600640.1754.1720+8

BowlingLeague v2.1
Publisher: Dragomir BlackwaltZ / Terminus Security
Technical implementation and support: Terminus Security
Contact: radioactivesound(at)gmail(dot)com