Jumanji Liga 2015-2016


Rang lista igrača

Prikaz konačne rang liste igrača (min 50% odigranih gejmova)

# Igrač Tim M P N I prosek prosek(h) hdp
1Csaba RozsaStrajkeri473908172.79172.790
2Slavko TomasovićStrajkeri4831017170.25170.250
3 Miran BačlijaStrajkeri4832016168.85168.850
4Nemanja JanićSrebrni3624012168.75168.750
5 Igor ŠipragaHot Wings4529016168.47168.470
6 Darko DragićPolovni Automobili201325162.30167.600
7 Dušan AndrićSrebrni3016014166.27167.170
8Robert BeraNorma Group4529214165.53165.800
9Dejan BogovacStrajkeri4831017163.56163.630
10 Dane TrbovićPolovni Automobili241518148.29161.298
11 Naro EngiNorma Group3922116157.08160.692
12 Ognjen PavićevićSrebrni2614012157.15158.082
13Igor ManjaNorma Group231418155.96157.783
14 Milan StolićNorma Group2615011142.81157.6912
15 Josip ČovićHot Wings4823025153.42156.234
16 Dejan LazićPolovni Automobili3016014151.50156.106
17 Saša RšićPopi il pobedi4826121141.13155.8813
18Aleksandar MarkovićSrebrni3120110148.13154.908
19 Nebojša BakoPopi il pobedi4826022146.94154.889
20 Goran PeićPopi il pobedi4522122135.16153.7617
21 Nikola DulićButterfly4827219138.27153.7115
22 Tomislav VujkovićHot Wings4827021144.38153.6311
23 Damir KopunovićButterfly4419025146.59153.329
24 Jozef RožumberskiNorma Group3012018130.13153.2721
25 Jakov KopunovićButterfly4823322149.17153.107
26 Ivan BučevićSrebrni2710116142.85152.7412
27 Josip VujkovićPopi il pobedi4826022134.15152.6518
28Nikola LalićCoca Cola2514011119.76152.0828
29Siniša KovačićCoca Cola2310112130.48152.0021
30 Dejan DarabošSrebrni211407147.86151.579
31 Igor PrljaButterfly4824123141.29150.7913
32 Danijel Vojnić HajdukSrebrni197012143.58150.3211
33Zoran CrnkovićHot Wings4213128143.12147.9811
34Negovan NikutovićCoca Cola4821225119.56141.7528
35Olja ŠkoroNorma Group10307122.80140.1026
36Srđan RackovNorma Group133010120.31138.6928
37 Darko TodorićPolovni Automobili15609105.73136.7338
38 Igor SivelCoca Cola378128106.84136.0037
39Dragan ŠolajaPolovni Automobili3102136.00136.0016
40 Igor BabinCoca Cola122010109.75135.7535
41 Bratislav RistićCoca Cola229013101.95130.9140
42Nemanja ŠećerovPolovni Automobili3003125.67125.6724
43Bojan NikolovskiCoca Cola3102101.00101.0040
44Nikola BatrićPolovni Automobili200266.5066.5040

BowlingLeague v2.1
Publisher: Dragomir BlackwaltZ / Terminus Security
Technical implementation and support: Terminus Security
Contact: radioactivesound(at)gmail(dot)com