Jumanji Liga 2014-2015


Rang lista igrača

Prikaz konačne rang liste igrača (min 50% odigranih gejmova)

# Igrač Tim M P N I prosek prosek(h) hdp
1Miran BačlijaStrajkeri5436018169.15169.150
2Nemanja ŠećerovPolovni Automobili12705167.33167.330
3Slavko TomasovićStrajkeri5438115165.56166.000
4 Darko DragićPolovni Automobili4528116161.67164.270
5 Dejan BogovacStrajkeri5430123160.24163.240
6 Dragana AndrićStrajkeri5430222146.20163.209+8
7 Dane TrbovićPolovni Automobili4527117152.49163.095
8 Zoran CrnkovićHot Wings5133117151.67162.786
9 Vladimir MadžarevićPolovni Automobili15717155.87161.073
10Igor ŠipragaHot Wings5129022157.18160.532
11 Josip ČovićHot Wings5432022148.54159.048
12 Dušan AndrićZaliv4629116154.07158.934
13Nemanja JanićPolovni Automobili181215145.11158.7810
14Ognjen PavićevićZaliv4320122142.91158.4412
15 Natalija PapakPCB3117113103.68158.2639+8
16 Karolina BaratDunker D-Team3418016106.88157.5337+8
17 Danijela DavidovićOtpisani4120021126.88157.0723+8
18 Dejan LazićPolovni Automobili2714112155.67156.783
19 Goran PejićOtpisani4925123136.51156.5516
20 Norbert DobričkiDunker MIX2412111125.21156.3324
21 Viktor OrsagPCB4121020150.37156.327
22 Vladan StojadinovićPolovni Automobili15807154.93155.334
23Arnold ArančićDunKerovi3819019129.76154.8921
24Vilmoš HoloDunKerovi2918011132.45154.6919
25 Tomislav VujkovićHot Wings5427324133.46154.3518
26 Saša RšićOtpisani3915024131.23153.6920
27 Kornel HorvatDunKerovi2916112136.17153.4516
28 Tibor BoršiDunKerovi3017013136.57152.0316
29Danijel Vojnić HajdukZaliv4120021148.41151.958
30 Ivan BučevićZaliv4726021135.53151.8717
31 Robert HegedišDunker D-Team2715012118.44151.7829
32 Damir HorvatPCB3319113124.03151.4825
33 Dragan KneževićPCB3814024133.47150.6118
34 Žolt SalmaDunker MIX4218024122.21150.4526
35 Jelena KuzmanovićDunker Strikers4021019101.38150.3541+8
36 Leonora SijđartoDunker D-Team1890975.00150.1759+8
37 Zoltan DukaiDunKerovi2514011133.52149.9618
38 Willi StrigaDunker Strikers2210012122.45149.8226
39 Vladimir GostiljacPolovni Automobili3003149.67149.677
40Dejan DarabošZaliv3816022136.26148.6616
41 Atila Kiš KovačDunker Strikers221525112.91148.2733
42 Miroslav MezeiOtpisani4119022125.39148.0224
43 Biljana AntunovićPCB3518116104.31147.8939+8
44 Monika MakraDunker MIX16411175.50147.8859+8
45 Ivica OrosPCB13904130.46147.6221
46 Slađana MedićPCB2312110101.30147.3941+8
47 Boris DulićDunker Strikers3315117127.45147.1223
48 Josip VujkovićOtpisani2810117123.32146.7125
49Stanko VukovDunker MIX235216115.91145.9131
50Srđan ZorićDunker Strikers19100980.63145.5856
51 Saša KočišDunker MIX2816012111.96145.5034
52 Bernard BrlekDunKerovi2810117105.39144.2938
53Žolt OvariDunker D-Team3611223105.28143.4438
54Helena OvariDunker MIX301101992.77143.3747+8
55Ištvan BalogDunKerovi229211113.27142.9532
56Čila FeherDunker Strikers19801183.89142.9553+8
57Ljubiša NikolićDunker Strikers177010100.59142.6542
58Vladimir CrnkovićHot Wings3003141.67141.6713
59Hajnalka Guljaš OldalDunker MIX18701186.72140.8951+8
60Edita ZavišićDunker D-Team351012468.40140.1464+8
61Biljana FranciškovićDunker D-Team1670976.69137.4458+8
62Tibor FejfarDunKerovi710696.43134.1444
63Viktor DoboDunker Strikers1130893.82133.9146
64Monika OstrogonacDunker D-Team1450977.79133.7158+8
65Bosiljka PletikosićDunker D-Team15501076.40132.0058+8
66Gordana TarackiDunker MIX520375.40116.2059+8
67Vesna KneževićPCB1001109.00109.0035+8
68Piroška GregusDunker MIX610560.50100.5070+8
69Laslo HorvatHot Wings300393.3393.3346

BowlingLeague v2.1
Publisher: Dragomir BlackwaltZ / Terminus Security
Technical implementation and support: Terminus Security
Contact: radioactivesound(at)gmail(dot)com